  • Mfr # TFP001BG18X056SB
  • Zoro # G704450535
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X056SB
Width
18"
Height
56"