  • Mfr # TFP001BG12X029MR
  • Zoro # G204447837
Width
12"
Color
Pepper Red
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X029MR
Width
12"
Height
29"