  • Mfr # TFP001BG12X027PT
  • Zoro # G904445911
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X027PT
Width
12"
Height
27"