  • Mfr # TFP001BG12X069PT
  • Zoro # G504448848
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X069PT
Width
12"
Height
69"