  • Mfr # TFP001BG15X027PT
  • Zoro # G304444927
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X027PT
Width
15"
Height
27"