  • Mfr # TFP001BG15X049PT
  • Zoro # G004447273
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG15X049PT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
49"