  • Mfr # TFP001BG15X063PT
  • Zoro # G404443424
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X063PT
Width
15"
Height
63"