  • Mfr # TFP001BG12X035TB
  • Zoro # G504439129
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X035TB
Width
12"
Height
35"