  • Mfr # TFP001BG12X069TB
  • Zoro # G204448681
Width
12"
Color
Raisin Brown
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X069TB
Width
12"
Height
69"