  • Mfr # TFP001BG15X063TB
  • Zoro # G504443713
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X063TB
Width
15"
Height
63"