  • Mfr # TFP001BG15X065TB
  • Zoro # G804445097
Width
15"
Color
Raisin Brown
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X065TB
Width
15"
Height
65"