  • Mfr # TFP001BG15X078TB
  • Zoro # G804441310
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X078TB
Width
15"
Height
78"