  • Mfr # TFP001BG18X033TB
  • Zoro # G604448359
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X033TB
Width
18"
Height
33"