  • Mfr # TFP001BG18X051TB
  • Zoro # G604447376
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X051TB
Width
18"
Height
51"