  • Mfr # TFP001BG12X054SG
  • Zoro # G604439296
Width
12"
Color
Seaglass
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X054SG
Width
12"
Height
54"