  • Mfr # TFP001BG12X074SG
  • Zoro # G704439448
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X074SG
Width
12"
Height
74"