  • Mfr # TFP001BG15X054SG
  • Zoro # G504450209
Width
15"
Color
Seaglass
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X054SG
Width
15"
Height
54"