  • Mfr # TFP001BG15X058SG
  • Zoro # G404440393
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X058SG
Width
15"
Height
58"