  • Mfr # TFP001BG15X061SG
  • Zoro # G904441906
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X061SG
Width
15"
Height
61"