  • Mfr # TFP001BG18X039SG
  • Zoro # G704439592
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X039SG
Width
18"
Height
39"