  • Mfr # TFP001BG12X042SM
  • Zoro # G704443469
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X042SM
Width
12"
Height
42"