  • Mfr # TFP001BG18X042SM
  • Zoro # G804441433
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X042SM
Width
18"
Height
42"