  • Mfr # TFP001BG12X039HB
  • Zoro # G104440907
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X039HB
Width
12"
Height
39"