  • Mfr # TFP001BG15X049HB
  • Zoro # G004447006
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X049HB
Width
15"
Height
49"