  • Mfr # TFP001BG15X059HB
  • Zoro # G704440871
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X059HB
Width
15"
Height
59"