  • Mfr # TFP001BG15X068HB
  • Zoro # G804446988
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X068HB
Width
15"
Height
68"