  • Mfr # TFP001BG15X072HB
  • Zoro # G404449716
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X072HB
Width
15"
Height
72"