  • Mfr # TFP001BG18X034HB
  • Zoro # G904448844
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X034HB
Width
18"
Height
34"