  • Mfr # TFP001BG18X045HB
  • Zoro # G504442952
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X045HB
Width
18"
Height
45"