  • Mfr # TFP001BG18X064HB
  • Zoro # G804443017
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X064HB
Width
18"
Height
64"