  • Mfr # TFP001BG12X031OB
  • Zoro # G404449044
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X031OB
Width
12"
Height
31"