  • Mfr # TFP001BG12X047OB
  • Zoro # G204447011
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X047OB
Width
12"
Height
47"