  • Mfr # TFP001BG12X075OB
  • Zoro # G404440287
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X075OB
Width
12"
Height
75"