  • Mfr # TFP001BG15X064OB
  • Zoro # G504444376
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X064OB
Width
15"
Height
64"