  • Mfr # TFP001BG15X066OB
  • Zoro # G604444962
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X066OB
Width
15"
Height
66"