  • Mfr # TFP001BG18X037OB
  • Zoro # G304450775
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X037OB
Width
18"
Height
37"