  • Mfr # TFP001BG18X038OB
  • Zoro # G704451426
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG18X038OB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
38"