  • Mfr # TFP001BG18X043OB
  • Zoro # G904442040
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X043OB
Width
18"
Height
43"