  • Mfr # TFP001BG18X074OB
  • Zoro # G404449754
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X074OB
Width
18"
Height
74"