  • Mfr # TFP001BG12X036FG
  • Zoro # G504439655
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X036FG
Width
12"
Height
36"