  • Mfr # TFP001BG12X039FG
  • Zoro # G004440960
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X039FG
Width
12"
Height
39"