  • Mfr # TFP001BG12X063FG
  • Zoro # G004444241
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X063FG
Width
12"
Height
63"