  • Mfr # TFP001BG15X054FG
  • Zoro # G604450048
Width
15"
Color
Thermal Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X054FG
Width
15"
Height
54"