  • Mfr # TFP001BG15X073FG
  • Zoro # G004449932
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X073FG
Width
15"
Height
73"