  • Mfr # TFP001BG18X041FG
  • Zoro # G704440734
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X041FG
Width
18"
Height
41"