  • Mfr # TFP001BG18X047FG
  • Zoro # G904444228
Width
18"
Color
Thermal Green
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X047FG
Width
18"
Height
47"