  • Mfr # TFP001BG18X058FG
  • Zoro # G604439111
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG18X058FG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
58"