  • Mfr # TFP001BG12X060TG
  • Zoro # G804442621
Width
12"
Color
Track Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X060TG
Width
12"
Height
60"