  • Mfr # TFP001BG15X062TG
  • Zoro # G904443092
Width
15"
Color
Track Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X062TG
Width
15"
Height
62"