  • Mfr # TFP001BG12X051UN
  • Zoro # G404449426
Width
12"
Color
Unfinished
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X051UN
Width
12"
Height
51"